KOUPÍME NÁŠ DOMEČEK

Sponzorská pohlednice ve formátu A5

S poděkováním přímo do Vaší schránky.

Rozměr 22x16 cm

Skladem
Kód: 129
200 Kč
Kategorie: Sponzorské pohlednice Nazdárek
Hmotnost: 1 kg
KOUPÍME NÁŠ DOMEČEK
ZDARMAZDARMA

Tuto pohlednici jsme s dětmi pojmenovali KOUPÍME NÁŠ MILOVANÝ DOMEČEK.

Z tohoto nákupu NAZDÁRKŮM putuje na účet krásných 145 Kč.

Tato pohlednice je velikááááá, její rozměry jsou: 22×16 cm a v rámečku vypadá přímo úžasně.

Po zakoupení pohlednice se zadává do výroby a s poděkováním pak putuje přímo k Vám do schránky.

Věříme, že Vám udělá radost a zůstane jako pěkná památka na Vaše úžasnobáječné rozhodnutí nás posunout dál.

Mrkněte se na video o našem domečku, je sice z roku 2018 a už jsme zase o kus dál, no bohužel nebyl čas natáčet, ale představu si jistě uděláte:

https://www.youtube.com/watch?v=5ZYD04iutr8

 

O našem domečku

Tento příběh je o starém rozbitém domě, který nás zachránil, když jsme v roce 2015 přišli o domov, firmu, peníze... o všechno.

Po roce úspěšného podnikání se však jak lusknutím prstů, doslova ze dne na den, všechno podělalo. Rána střídala ránu.... katastrofy nabalovaly pohromy a my přišli o všechno o firmu, zdroj přijmu a v neposlední řadě i domov. Najednou jsme měli 7 dní na to, abychom našli nové bydlení nejen pro nás, ale i naše zvířata nebo skončit na ulici.  Tehdy to bylo poprvé, kdy na mě všichni křičeli, abych je rozvozila po útulcích a vrátila se do Brna k pohodlnému městskému životu. Poprvé, kdy jsem se postavila za svá chlupatá miminka a řekla, že zvířata tu mají svůj domov a nikam nepůjdou. Byl to boj s těmi nejbližšími, což mě naprosto bez servítek srazilo na kolena.  Modlila jsem se, prosila, děkovala, brečela a přišlo to.  Zbývaly poslední 2 dny, kdy jsme mohli zůstat ve starém domě a ejhle vesmírná pošta poslala telegram. Na Bazoši jsem našla inzerát o prodeji domu formou splátek! Ano, bylo to sice na druhé straně republiky, ale v ten moment bych bydlela i v Tramtárii. Inzerát byl bohužel bez fotek, vlastně mi to bylo jedno. Šla bych i do pekla, jen abychom mohli zůstat spolu. Vytočila jsem číslo a na nic se neptala, řekla jsem:

"Beru to!"

Pan majitel mi do telefonu řekl, že jsem druhá v pořadí a kdo první složí zálohu 10 tisíc korun, s tím podepíše smlouvu. Okamžitě jsem si peníze půjčila a jeli jsme být první. V inzerátu byla cena splátky 5 000,- ...vzhledem k tomu, že jsme o vše přišli, tak jsme si nemohli dovolit platit víc. Dostali jsme klíče ihned po podpisu dokladu o složení rezervace a rozhodli se, že není na co čekat a pojedeme domeček omrknout.  Dům se nacházel 6 km od Vrbna pod Pradědem a podotýkám byl leden. Když jsme přijeli a nemovitost si prohlídli, můj přítel byl v slzách a dělalo se mu nevolno. Já, jako absolutní šílenec jsem byla zamilovaná. Velký dům, velká zahrada...hodně práce...velký nepořádek...ale jsem šikovná, to zvládnu! ... Jo! Kari měl pravdu...byl to horor! Je to těžké....hodně těžké. Ale neexistuje jiný konec, než že....podařilo se jim to a žili spolu šťastně a spokojeně.

Aktuálně se náš domeček prodává. Dostali jsme možnost ho odkoupit, než bude veřejně nabídnut k prodeji.

Jedná se o částku 3.000.000 Kč a jelikož se staráme o toulavé kočičky, je v našem nejvyšším zájmu zde zůstat, neboť jsou zde zvyklé.

Prodejem této krásné pohlednice, která touží po nádherném rámečku a dělat Vám radost pokaždé, když se na ní podíváte, se snažíme zajistit finance na odkoupení a záchranu našeho domova.

Děkujeme za nákup a Vaši podporu.

 

 

 

 

Zpět do obchodu